Usługi projektowe

Nasza działalność obejmuje usługi projektowe w następującym zakresie:

Jak wygląda współpraca z nami?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gdyż liczą się dla nas Państwa potrzeby i upodobania. Staramy się, aby każdy projekt cechował się oryginalnością. Dzięki stałej współpracy z branżystami, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami, co pozwala nam na zaoferowanie różnych rozwiązań, w zależności od oczekiwań naszego klienta. Ponadto współpracujemy z zaprzyjaźnionymi i zaufanymi szkółkami roślin, dlatego mogą być Państwo spokojni o jakość materiału roślinnego.

Pracę zaczynamy od rozmowy z inwestorem i inwentaryzacji terenowej. Sporządzamy kilka koncepcji projektowych, które z Państwem konsultujemy.

Po zaakceptowaniu wstępnej koncepcji pracujemy nad szczegółowym projektem, z doborem konkretnych materiałów i roślin. Rozumiemy, że ciężko jest czasami wyobrazić sobie projektowany stan tylko na podstawie rzutu z góry, pomimo tego, że dołączamy zawsze indywidualną galerię roślin. Dlatego też dodatkowo wykonujemy wizualizacje (komputerowo lub ręcznie) oraz w miarę potrzeb przekroje i rozrysowane detale, np. elementy małej architektury.

Zwykle namawiamy naszych klientów do założenia systemu automatycznego nawadniania, choćby na powierzchniach zajętych przez trawnik. Jest to jednorazowy wydatek, a na pewno zwróci się w postaci pięknej zielonej murawy czy dorodnych roślin oraz Państwa czasu. Bez odpowiedniej pielęgnacji, a zwłaszcza bez podlewania, żaden najlepiej zaprojektowany ogród, czy teren zieleni, nie będzie dobrze się prezentował, a nawet funkcjonował.

Jeśli zdecydują się Państwo na założenie systemu nawadniającego, nasz specjalista ds. profesjonalnych systemów nawadniania sporządzi jego projekt oraz wycenę montażu. Mamy doświadczenie w zakładaniu takich systemów na bardzo dużych i skomplikowanych terenach. Do projektu ogrodu/terenu zieleni sporządzamy kosztorys wykonawczy.

Będzie nam bardzo miło, jeśli docenią Państwo nasze starania na etapie projektowym i zdecydują się na dalszą współpracę.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?