O firmie


Witamy na stronie firmy LENTE Pracownia Kształtowania Zieleni Kamila Walenciak.

Lente czyli wiosna - czas budzenia się do życia, czas radosnego nastroju, energii i powiewu świeżości. I taka jest nasza firma. Niezmienna energia, zapał do działania i pasja - to nasze cechy charakterystyczne.
Naszym atutem jest przede wszystkim profesjonalizm i kompleksowość usług. Stale współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami różnych branż: urbanistami, architektami, geodetami, szkółkarzami, specjalistą ds. profesjonalnych systemów nawadniania czy robót brukarskich. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować kompleksowe usługi związane z kształtowaniem przestrzeni.

Oferujemy usługi z zakresu architektury krajobrazu, ochrony środowiska i planowania przestrzennego, od usług projektowych, przez wykonawcze, po doradztwo i nadzór. Działamy na poziomie różnoskalowym, od poziomu gminnego, do pojedynczego obiektu.

Wykonujemy różnego rodzaju opracowania planistyczne oraz opracowania środowiskowe i przyrodnicze z nimi związane. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt opracowań planistycznych na terenie 12 województw. Specjalizujemy się ponadto w sporządzaniu analiz i baz danych przestrzennych w środowisku GIS.

Zajmujemy się kompleksową  obsługą inwestycji w zakresie zieleni. Nasza działalność  obejmuje usługi  projektowe i wykonawcze, zarówno w zakresie ogrodów prywatnych, jak i terenów zieleni publicznej. Sporządzamy szczegółowe inwentaryzacje zieleni wraz z projektem gospodarki drzewostanem i  projektem  nasadzeń  zamiennych, szczegółowe  specyfikacje techniczne, przedmiary, kosztorysy. Oferujemy obsługę związaną z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i decyzji urzędowych.

Firma  dysponuje najnowszym  oprogramowaniem graficznym w środowiskach: GIS, CAD, Corel, a także wysokiej jakości sprzętem technologicznym, umożliwiającym prezentację wykonanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.